Duben 2008

BUBLINY

30. dubna 2008 v 6:26 kravinky
ahoj pořádám soutěž:níž máš obrázek a ty se snažíš za postavu vymyslet co nejvtipnější text
pište do komentů a napiš co na diplom 5 nejvtipnějších ho dostane
pa x) čtenáři

spřátelení

29. dubna 2008 v 6:09 | admin |  spřátelíme blogy?
tady piš pokud se ti blog líbí taky si tě sem napíšu blogy navštěvuju to je v poho tak pište....

2.bleskajda

25. dubna 2008 v 6:38 | admin |  bleskajdy
táákže
1.jak se jmenuje film(agent Mulder a agentka Scullyová)zabívající se paranomálími jevy?
2.tvoje přezdívka
3.jaká rubrika se ti nejvíc líbí
4.co na diplom??¨
toť vše papa

ikariam

24. dubna 2008 v 6:25 | admin |  kravinky
Ahoj hledáš nějakou on-line hru mám skvělé doporučeníIKARIAM!!!
je to zatím nejlepší hra super grafika ne jako divoké kmeny nebo travian....zkuste to

nový mourison

24. dubna 2008 v 6:02 | admin |  ABC- mourison komixy
morison.....i když není desátého

pozor čti!!

23. dubna 2008 v 6:10 | admin
zdarec!
Takže byla bych radši kdyby jste komenty psali k uvedenému članku proo je pište tu!!!Budu pro vás hlasovat a registrovat pokut to bude v této rubrice!!
papa čtenáři x)

mé nejlepší sb!!!!!!!

21. dubna 2008 v 6:43 mé zalíbené SB!!!!
super bloček o Avril najdete tam všechno!!mé nejlepší sb!!
od avatárků po Avrilků přes animace prostě super!!
a jako další je tu misulinkaaa blog taky o avril a dalších oblíbených hvězdách určo kliknětte
blog o PC hrách a programování ruzný celebrity vlasní vojcek007

bleskajda!!!!1.

21. dubna 2008 v 6:19 bleskajdy
tady je diplomek pro pussy K.
1.kdo je to ??????
nápověda:není
odpovědi pište do komentářú.Taky tam připiš co na diplom
aaaaa jjeee tooo:GWEN STEFANI!!!

Takže klik

21. dubna 2008 v 6:05 .............sonb..........
takže i já jsem v sonb!!(jak nečekané)právě tady
pokud vám to nejede načíst tak si ještě jedlou do vyhledavače napiš
http://emmiczky.blog.cz/ tam si to pls najděte
prosím hlasujte
admin

zaČíNáme3.kolo sonb

20. dubna 2008 v 18:09 .............sonb..........
hlasuuuj!!!je to konečný kolo tak shánějte hlasy!!
http://ilikemy.blog.cz/ Naďa---blog o hodně soutěží...ale taky např.The sims a hsm!!
http://www.hipacek.blog.cz/ kkkachen-----blog o hooodně pictu taky good vzhled!!
http://draumurovastaj.blog.cz/ Nikola-----je blog o koních a virtuální soutěže!!
http://www.muzikal-ze-stredni.estranky.cz/ flegdon---blog o hsm,zajímavé věci texty písní!!

hodnocení sonb

20. dubna 2008 v 18:04 | ja |  .............sonb..........
vypadává casa a alexa
ti si uloží toto
a ostatní si sháněj hlasy

tu hlasuj!!

18. dubna 2008 v 6:14 | ja |  .............sonb..........
tady prosím pro mě hlasujte jsem takm jako antoanette a ihisto blog ale mělo by se to přepsat

moje maminka mě naučila

17. dubna 2008 v 6:42


"modli se, aby to z toho koberce šlo dolů"
2) Moje mamka mě naučila LOGICE:
"PROČ? protože sem to řekla"
3) Moje matka mě naučila IRONII:
"ještě chvíli breč a dám ti k tomu skutečný důvod"
4) Moje matka mě naučila OHEBNOSTI:
"podívej se, jak máš špinavé záda"
5) Moje matka mě naučila VYTRVALOSTI:
"nevstaneš odsud, dokud nesníš všechen ten špenát"
6) Moje matka mě poučila znát POČASÍ:
"tvůj pokoj vypadá, jako kdyby tu před chvílí řádilo tornádo"
7) Moje matka mě naučila ZÁVISTI:
"na světě sou miliony nešťastných děti, které nemají tak úžasné rodiče, jako ty"
8) Moje matka mě naučila MATEMATICE:
" Kolik chceš knedlíků? Tři? Dostaneš pět"

milujete anglicky??!!

17. dubna 2008 v 6:38 | ja
Come shall ten well bload ?

Then well bload shell when blaight !
.
.
.
.
.
.

Kam šel ten vel bloud?

Ten vel bloud šel ven blejt!

Kylie Minuque

17. dubna 2008 v 6:08
Televizní a filmová herečka. Hvězdička říkankového popu. Seriozní umělkyně. Dance-popová královna. Držitelka Grammy. Vítězka nad rakovinou. Nositelka Řádu britského impéria. Za svou dosavadní kariéru se australská zpěvačka několikrát svlékla z kůže a vždy ke svému prospěchu. Kolikrát ještě?
Zrodit se z vlastního popela uměl jen bájný pták Fénix. Australská popová hvězda Kylie Minogue (39) to dokázala minimálně třikrát. Počátkem 90. let dala vale "žvýkačkovému" popu a začala dělat solidní nezávislou muziku. Po roce 2000 se stala jednou z nejpopulárnějších dance-popových umělkyň na světě. V roce 2006 se vrátila na pódia a do studia po vítězství nad rakovinou prsu. Teď bojuje v čím dál složitějších poměrech nahrávacího průmyslu o udržení statutu jedné z největších hvězd světového showbyznysu. Jak se jí to daří?
Osudová nemoc
V roce 2004 byla Kylie v pozici jedné z hlavních kandidátek na titul královny světového popu. Vydala album Body Language (2003), třetí v sérii kritikou i fanoušky opěvovaných desek, na kontě měla řadu úspěšných singlů, její koncertní turné měly pověst výpravných, okázalých hudebních událostí. Ještě koncem devadesátých let byla její kariéra ve stavu přinejlepším diskutabilním.
V tomtéž roce vydala zpěvačka i reprezentativní výběr svých písní Ultimate Kylie s několika kvalitními novými skladbami. Pozitivními ohlasy opředené turné Showgirl Tour se právě přelévalo z evropské části do australské, když byla u zpěvačky diagnostikována rakovina prsu (květen 2005). Turné bylo odloženo a Kylie musela odříct i jistě atraktivní vystoupení na legendárním festivalu v anglickém Glastonbury.
Bulvární média, především ta australská, se do sousta zakousla s neúprosnou intenzitou. Před Kyliinou rezidencí v Melbourne se začali shromažďovat fanoušci a samozřejmě reportéři, televizní štáby a hlavně a především nelítostní paparazzi. Věci došly tak daleko, že premiér státu Victoria Steve Bracks vydal prohlášení, že jakékoli porušení práv rodiny Kylie Minogue zaručovaných australskými zákony bude přísně potrestáno.
Operace a chemoterapie se zdařily, hvězda zůstala zachována.
Období rekonvalescence
V prosinci 2005 Kylie vydala pouze v digitální formě singl Over The Rainbow. V tisku se začaly objevovat zprávy o tom, že zpěvačka ve studiu připravuje nové album (mj. se Scissors Sisters) a že se zároveň chystá opětovné odstartování turné, tentokrát pod názvem Showgirl - Homecoming Tour.
V průběhu rekonvalescence Kylie napsala a posléze vydala dětskou knížku The Showgirl Princess. V listopadu 2006 byl také čichovým buňkám fanoušků představen nový parfém Darling.
V jednom z rozhovorů Kylie přirovnala svůj boj s rakovinou k životu v epicentru atomového výbuchu a prohlásila, že je rozhodnutá pokračovat ve své kariéře.
Jedenáctého listopadu 2006 navázala Kylie koncertem v Melbourne na přerušené turné. Z pódia to okomentovala slovy, že se "trošku zdržela".
Zpátky na pódiu
Svět s napětím čekal, jak se Kylie zatím nejtěžší z jejích návratů povede. Ale přestože taneční čísla na koncertech byla upravena vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu a přestávky mezi jednotlivými částmi vystoupení byly delší než obvykle, aby zpěvačka stačila nabrat síly, média konstatovala u Kylie návrat do formy a Sydney Morning Herald tamní koncert dokonce označil za "nic menšího než triumf". Koncert trval bezmála dvě a půl hodiny a Kylie celkem logicky vsadila především na osvědčené hity jak ze svého disco období, tak z aktuálnější dance-pop éry.
Vzácným hostem následujícího koncertu byl Bono z U2 (duet The Kids). U2 právě koncertovali v Austrálii. Kylie měla podle původní dohody Bonovi hostování na koncertu bezprostředně vrátit, ale musela se omluvit pro naprosté vyčerpání. Dvakrát v průběhu turné zazněla píseň The Kids také jako společný duet sester Kylie a Dannii. Naposledy spolu veřejně vystoupily koncem 80. let.
Navazující koncerty v Londýně v lednu 2007 se během několika minut vyprodávaly tak dlouho, že jich nakonec bylo šest. Přidaný koncert v Manchestru musela Kylie přerušit pro intenzivní záchvat chřipky. Management zpěvačky vydal prohlášení o tom, že její indispozice nemá nic společného s jejím předchozím vážným onemocněním.
Bílý démant
Koncem loňského roku Kylie Minogue vydala účet z právě uplynulého období v podobě dvojDVD, které obsahuje záznam ze zmíněného emocemi nabitého koncertu z 11. listopadu 2006 v jejím domovském Melbourne a na druhém disku dlouhometrážní dokument White Diamond. Snímek byl pojmenován podle písničky, kterou pro Kylie napsali Scissor Sisters. Byla jedinou novou skladbou, kterou zpěvačka zařadila do repertoáru koncertů Showgirl - Homecoming Tour. Režisérem a producentem snímku je William Baker, zpěvaččin bývalý vizážista a později umělecký ředitel v týmu jejích spolupracovníků, známý také jako Kyliin "homosexuální manžel". Baker o dokumentu prohlásil, že chce "roztrhat tu povrchní představu většiny lidí, podle níž Kylie rovná se TV seriál Neighbours, Michael Hutchence, zlaté šortky a rakovina". To jsou silná slova. Kritici Bakerovi vyčítají, že na to, aby mohl být objektivní, je příliš blízko svému námětu. Britské Entertainment Times napsaly: "Ani jednou nevidíme Kylie brečet, křičet, nadávat, ani fňukat. Cokoli, co by byť vzdáleně připomínalo emocionálně vypjatější moment, bylo z filmu vypuštěno buď Bakerem, nebo zpěvačkou samotnou." Přitom že má Kylie emoce na krajíčku při každém koncertu, víme už z jiných dokumentů. Stačí si pustit začátek koncertu na prvním disku kompletu.
Nové album
V listopadu 2007, do roka od svého návratu na pódia, vydala Kylie Minogue své dlouho očekávané nové studiové album. Novináři i fanoušci spekulovali, do jaké míry desku ovlivní to, čím si musela Kylie v uplynulém období projít. Nejednou se stalo, že pro umělce, kteří prodělali nemoc nebo prošli jiným ohrožením života, bylo následující album jednoznačnou deklarací vítězství, dokladem znovuzrozené umělecké síly. Album X je ovšem spíše ohlédnutím zpátky. Do značné míry (včetně obalu a produkce) do 80. let, ale jako celek je deska procházkou styly, které zpěvačce přinesly úspěch v různých fázích její kariéry. Hlavním jednotícím prvkem alba X je opulentní, evidentně nákladná a propracovaná produkce. Čili - tím hlavním není obsah, ale forma. Kruh se uzavřel. Doufejme, že po této bilanci bude vykročením do budoucnosti její další deska. Na tu si ale budeme muset počkat.

tři kamarádi a Jerry

16. dubna 2008 v 6:35 jetix
je to o třech kamadech a jednom klukovi co pořád dolízá a vše zpacká.Chce se dosta do party tří kamarádů jenže velitel Frank ho ale odmítá
v každém případě vše Jerry zpacká


new blog

14. dubna 2008 v 6:50 | ja
mám nový blog jukni !!!http://www.versailes.estranky.cz/
jsou tam jenom referáty
pokud znáš nějakou supa stránku na ty refoše tak napiš

MORISON1

10. dubna 2008 v 6:23 | ja |  ABC- mourison komixy
MORISON
JE 10 A TO NA MÉM BLOGSU NAJDETE NOVÝ KOMIX!!

no jo to známe

10. dubna 2008 v 6:04 | ja |  kravinky
příchod do školy - cesta na popravu
škola - věznice

naše třída - planeta opic
pětka - chléb náš každodenní
vyučování - smlouva s ďáblem
prázdniny - sladká slova svobody
tělocvik - BBC
literatura - nedělní chvilka poesie
dílny - urob si sám
sborovna - sídlo nepřátel
rozhlas - kriminální ústředna VB
uklízečka - dívka na koštěti
školník - mstitel s píšťalkou
šatna - vlčí doupě
tahák - skrytý pramen
volná hodina - sůl nad zlato
dějepis - film pro pamětníky
jídelna - otrávené plyny
za školou - volání divočiny